חברת הדס פועלת משנת 1976 ומספקת שירותי בדק בית מקיפים אשר כוללים בדיקת מבנים, בדיקה סביבתית, מציאת ליקויים שונים ועוד.

איתור נזילות בצנרת

נזילות הם מחלה של בניינים רבים בישראל. לצנרת, כמו כל דבר אחר, יש בלאי טבעי, וגם במקרים בהם הכל הותקן כשורה, הרי שמטבע הדברים- במרוץ השנים נוצרת שחיקה שעלולה להוביל לפגמים, תקלות, סדקים ובלאי טבעי של החלקים השונים.
נזילות צנרת הן אחד הליקויים היותר נפוצים בתשתית הבית, ולמען האמת- היא אינה מאפיינת בתים ישנים בלבד. במקרים רבים, גם במבנים חדשים לחלוטין עלולות להיווצר נזילות כתוצאה מהתקנה לקויה או ממפגעים שנוצרו לאחר מכן מסיבות כאלה ואחרות.
נזילות, בין אם בצנרת ובין אם בגג, גוררות אחריהן נזק עצום שלעיתים יכול להצטבר על פני שנים ולגרור אחריו נזק היקפי רחב עוד יותר.
איתור נזילות הוא פרוצדורה שמצריכה מכשור מיוחד, וזאת משום שבמקרים רבים הנזילה אינה חשופה לעין בלתי מזויינת – זאת בדיוק הסיבה שבגללה אנשים רבים רוכשים נכסים שסובלים מבעיות רטיבות מבלי לדעת על כך, ומוצאים את עצמם מוציאים הון על תיקונים.

איתור נזילות בדק בית

בדק בית היא הבדיקה היחידה שתוכל לספק לכם את הסקירה הרחבה והמקצועית ביותר של הבית וסביבתו.
מאחר והבדיקה מתבצעת על ידי מהנדס וצוות אנשי מקצוע- הבדיקות נשענות על הציוד המתקדם ביותר, לצד הנסיון והכישורים של צוות הבדיקה.
איתור נזילות הופכת הופך להיות תהליך יעיל, מהיר ומאוד יסודי, מבלי לגרום נזק או להתעכב זמן רב מדי.
איתור נזילות באמצעות בדק בית יספק לכם את הסקירה המקיפה והיסודית ביותר על התשתיות של הבית ועל כל יתר חלקיו, כך שתוכלו לדעת בדיוק מה מצבו הריאלי של הנכס. כמובן שמוטב לבצע את הבדיקה לפני הרכישה, אך גם אם זו כבר בוצעה- עוד יש טעם להתעקש עליה, במיוחד אם מדובר על נכס חדש.
חזרה לעמוד איתור נזילות